Понад 30 млн гривень — на підготовку до наступного опалювального сезону

2017-05-24

ПОНАД 30 МЛН ГРИВЕНЬ — НА ПІДГОТОВКУ ДО НАСТУПНОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Значну частину коштів, кажуть на обласному комунальному підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», використають на встановлення загальнобудинкових теплових лічильників, решту — на реконструкцію теплових мереж та інші заходи в рамках підготовки до опалювального періоду. 


Щойно закінчується опалювальний період, на обласному комунальному підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» розпочинається підготовка до наступного. Цього року — плани масштабні. Перш за все, вони стосуються облаштування житлових будинків міста тепловими лічильниками. Кількість багатоповерхівок, мешканці яких при розрахунках за опалення сплачуватимуть виключно за спожиту теплову енергію, до кінця поточного року зросте майже на 800. Запланували полтавські теплоенергетики під час міжопалювального періоду провести і ремонтні та відновлювальні роботи на котельнях і теплових мережах.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Запланована реконструкція аварійних ділянок теплових мереж, близько 3 км, і крім цього, заплановані роботи із заміни автоматики, заміні насосного обладнання, встановлення перетворювачів частоти та інші обов'язкові роботи.

На «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» кажуть: аби опалювальний сезон пройшов без зривів та позаштатних ситуацій, до нього, поряд з теплопостачальним підприємством, мають готуватися і балансоутримувачі житлових будинків.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Підприємство надає послугу населенню з використанням внутрішньобудинкових мереж, які знаходяться на балансі, які обслуговує балансоутримувач будинку. І він повинен виконати перелік необхідних заходів, передбачених правилами підготовки до опалювального сезону, і по закінченню цих заходів повинен комісійно пред'явити свою систему на готовність до експлуатації.

На заходи із підготовки теплового господарства міста до наступної зими «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» планує спрямувати не менше 33 млн гривень. Левова частка з них — 25 млн — піде на встановлення загальнобудинкових приладів обліку теплової енергії у багатоповерхівках нашого міста. Фінансування обсягу робіт у міжопалювальний період, кажуть на підприємстві, значною мірою залежить від рівня розрахунків споживачів за отримані послуги. Наразі останні мають заборгованість у сумі 148 млн гривень, 112 млн з яких — приріст заборгованості, яка виникла протягом опалювального сезону, який нещодавно минув. Серед причин такої невтішної ситуації, говорять тепловики, — значне минулорічне зростання вартості послуг, застосування сезонного тарифу, складна економічна ситуація в державі.

Утім, як би там не було, полтавські теплоенергетики звертаються до полтавців із проханням знайти можливість розрахуватися за спожиті послуги, погасити борги, що накопичилися, і тим самим надати можливість фахівцям підприємства у повному обсязі виконати всі заплановані роботи з підготовки до наступної зими та подбати, аби кожна полтавська оселя і наступного опалювального сезону була теплою та затишною.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

За матеріалами:
ПОЛТАВСЬКА ТЕЛЕВІЗІЙНА СТУДІЯ «МІСТО»
Адреса ресурсу:
http://www.misto-tv.poltava.ua/
Адреса матеріалу:
Понад 30 млн гривень — на підготовку до наступного опалювального сезону

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.



ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО