Юні митці прикрасили подвір’я «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» всіма кольорами веселки

2017-06-01

ЮНІ МИТЦІ ПРИКРАСИЛИ ПОДВІР’Я «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ВСІМА КОЛЬОРАМИ ВЕСЕЛКИ

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей на обласному комунальному підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» асфальт став різнокольоровим. Його розфарбували учасники традиційного конкурсу дитячих малюнків «Ура, канікули!». Участь у цьому творчому змаганні взяли діти та онуки співробітників підприємства. За найкращі ідеї, втілені за допомогою різнокольорової крейди, малеча отримувала призи. А всі без винятку учасники – заохочувальні солодкі подарунки.


Щороку напередодні Дня захисту дітей ця малеча приходить на робоче місце своїх батьків, аби... попрацювати із крейдою в руках та розповісти про найкращу пору року – літо. Цей конкурс з символічною для цієї пори року назвою «Ура, канікули!» юні художники щоразу чекають із великим нетерпінням. Цього разу до участі у творчому змаганні долучилося понад 100 учасників.

— Сьогодні я малюю, що літо, ми на річці відпочиваємо, риболовлею займаємося і все таке.

— Я сьогодні вирішив повітряний корабель, який літає над хмарами у літню пору, тому що це красиво. Люблю небо, хмари.

— Я малювала літак, і що ми летимо до Туреччини на літні канікули.

Море і пляж на асфальті малює семирічний Матвій. Цього року він закінчив перший клас.

Матвій, учасник конкурсу
— Коли я пішов у перший клас, я навчився читати не по складам, а дуже красиво, і писати. Якщо тобі щось хочеться, треба дуже старатися до цього.

А поки діти прикрашають подвір'я підприємства яскравими і різнобарвними малюнками, у його головній адміністративній будівлі також панує урочиста атмосфера дитячого свята. Проте і малеча фантазії на конкурсі не шкодує. Хтось надихається музикою у навушниках, а найменшим його учасникам допомагають батьки. Діти одноголосно запевняють: літо – їх улюблена пора року.

— Літо — це найкраща пора в році, тому що тоді можна гуляти, бігати, їздити на велосипеді, купатися, риболовля.

— Літом можна покупатися на річці, на морі.

— Весела пора року, можна гуляти, їздити в поїздки. Уже не потрібно вдягати куртки, шапки і шарфи.

Увесь цей позитив від літньої пори діти втілюють у своїх малюнках. Хто впорався із поставленим завданням – долучається до розваг із аніматорами.

Ярослава Неборак, мати
— Ми дуже раді, дуже захоплені тим, що наша адміністрація проводить ці свята, неодноразово. Багато-багато діток задоволені. Усі отримують солодощі, подарунки.

Тим часом до справи береться «доросле» журі — роботи маленьких конкурсантів оцінюють у трьох вікових категоріях: діти до 6 років, від 7 до 11 років та віком до 15 років.

Тетяна Бібікова, голова профкому ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Звичайно, дітей будуть чекати подарунки. Ми в цьому році вирішили подарунки нашим дітям подарувати – все для спорту. Це і круги, і м'ячі, надувні матраци.

Як важко не було членам журі, переможців вони все ж обрали. Але ображеним зі свята не пішов ніхто – усіх юних учасників конкурсної програми профспілковий комітет підприємства-теплопостачальника пригостив солодощами.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

 

За матеріалами:
ПОЛТАВСЬКА ТЕЛЕВІЗІЙНА СТУДІЯ «МІСТО»
Адреса ресурсу:
http://www.misto-tv.poltava.ua/
Адреса матеріалу:

 

Друкувати

АКТУАЛЬНО

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:  

ГРАФІК ПІДГОТОВКИ

 

 

«Полтаватеплоенерго» оприлюднило графік підготовки теплового господарства для проведення робіт з підготовки до наступного опалювального сезону (список)...

 

КОРИСНО


ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

В доповнення інформації, що відображається в щомісячних рахунках за послуги, обласне комунальне підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» продовжує інформувати своїх споживачів про обсяги споживання теплової енергії для надання послуги з централізованого опалення в житловому фонді міста Полтава та...
 

Архiв новин

«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30