«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Шукайте актуальну інформацію про березневе теплоспоживання у «Мапі комерційного обліку»

2019-04-16  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
Шукайте актуальну інформацію про березневе теплоспоживання у «Мапі комерційного обліку»

Перший місяць весни приніс значне потепління, і вже наприкінці березня усі почали говорити про наближення фінішу опалювального сезону 2018-2019 рр. Як вплинула температура зовнішнього повітря на обсяги споживання тепла і де знайти адресну інформацію про кожен будинок — читайте у статті нижче.

Початок цьогорічної весни ознаменувався відчутним підвищенням температури зовнішнього повітря, про що свідчать дані Полтавського обласного гідрометеорологічного центру. Так, середня температура в лютому становила -0,76°С, а в березні цей показник зріс до +3,97°С. Якщо ж порівнювати нинішній березень із березнем 2018 року, то різниця буде ще більшою. Адже минулого року середня температура в березні склала -2,75°С. Тож цього року в березні на опалення помешкань споживачів «Полтаватеплоенерго» пішло значно менше теплової енергії, ніж торік і ніж в останньому зимовому місяці. 

Де побачити, скільки тепла надійшло до певної багатоповерхівки?

Як завжди, у першій декаді місяця фахівці «Полтаватеплоенерго» починають вносити на сервіс «Мапа комерційного обліку» дані про теплоспоживання у житловому фонді Полтави, Карлівки, Решетилівки, Машівки і Котельви за попередній розрахунковий період. Нині ці відомості вже оновлені за підсумками березня поточного року.

Традиційно «Мапа комерційного обліку» містить адресну інформацію про кожну багатоповерхівку, мешканцям якої «Полтаватеплоенерго» надає послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води. Якщо в будинку встановлений комерційний (будинковий) вузол обліку теплової енергії, то в інформаційному блоці про нього будуть відображені такі дані: дати зняття попередніх та поточних показників приладу обліку, самі показники, загальну площу житлових приміщень у будинку, обсяг споживання теплової енергії і питоме споживання (кількість теплової енергії, що прийшлася на 1 кв. м опалювальної площі).

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Шукайте актуальну інформацію про березневе теплоспоживання у «Мапі комерційного обліку»


Нагадуємо, що для споживачів найбільш корисною величиною є питоме споживання, адже дає можливість вирахувати орієнтовну вартість послуги з централізованого опалення в розрахунковому місяці. Для цього достатньо помножити питоме споживання на опалювальну площу оселі та на чинний тариф (Гкал/кв.м). Сума, що вийде в результаті, відображатиме вартість фактично отриманої домогосподарством послуги з опалення без урахувань пільг та субсидії.

Які ще відомості можна знайти на «Мапі комерційного обліку»?

У цьому місяці після завершення опалювального періоду «Мапа комерційного обліку» поряд з відомостями про обсяги спожитого тепла містить додаткову інформацію про період відсутності послуги з централізованого постачання гарячої води у кожному будинку, де така послуга надається.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Шукайте актуальну інформацію про березневе теплоспоживання у «Мапі комерційного обліку»


У зв’язку з проведенням планових профілактичних робіт на тепловому господарстві у міжопалювальний період більшість котелень, теплогенераторних, ЦТП і насосних станцій будуть зупинятися на кілька днів. А отже, у будинках, які отримують гарячу воду від цих об’єктів підприємства, послуга з гарячого водопостачання буде тимчасово відсутня. Для таких багатоповерхівок на «Мапі комерційного обліку» розміщений додатковий блок, що відображає часові рамки відсутності гарячої води.

Як відшукати адресну інформацію на «Мапі комерційного обліку»?

Інтерфейс сервісу максимально простий та інтуїтивно зрозумілий для будь-якого користувача. Щоб знайти свій будинок, достатньо вибрати в полі «Місто» свій населений пункт. У полі «Вулиця» почати вводити назву вулиці, за мить з’явиться список, зі схожими буквосполученнями, з якого слід обрати відповідну назву. Залишається так само знайти в списку, що випадає, свій номер будинку (і номер вводу чи корпусу, якщо такий є). Клікнувши на «Показати», побачимо всю актуальну інформацію щодо цієї багатоповерхівки.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Шукайте актуальну інформацію про березневе теплоспоживання у «Мапі комерційного обліку»


Наприклад, у формі адреси вводимо: Полтава, вул. Героїв АТО, 116, корпус 3. Сервіс покаже місце розташування цього будинку на карті і видасть усі відомості: обсяги споживання теплової енергії у березні та період відсутності гарячої води у травні протягом підготовки теплового господарства до наступного опалювального періоду.

Якщо ж мешканці будинку не користуються послугою з централізованого гарячого водопостачання, то останній блок в інформаційній картці буде просто відсутній.


Тож закликаємо всіх споживачів «Полтаватеплоенерго» користуватися сервісом «Мапа комерційного обліку» , адже це дасть їм можливість дізнатися більше про теплоспоживання їхнього житлового будинку.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

Чат-боти для передачі показників

Чат-боти у месенджерах Viber і Telegram уже не перший місяць служать добрими помічниками споживачам послуг «Полтаватеплоенерго», коли настає період передачі показників лічильників. Цього місяця їх необхідно передати не пізніше 29 серпня включно...

 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

  
 

Комерційний облік теплової енергії, що використовується для централізованого опалення житлового фонду міста, уже практично забезпечений, і більшість полтавців до нього вже звикла. Однак чинним законодавством передбачений іще й комерційний облік гарячої води. Нещодавня наша публікація щодо забезпечення цього виду обліку показала неабияку зацікавленість споживачів послуг підприємства цією темою. Відповіді на основні запитання споживачів щодо процедури встановлення будинкових лічильників гарячої води — у матеріалі нижче...


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 

Протягом цього міжопалювального періоду багатоповерхівки Полтави буде обладнано будинковими лічильниками гарячої води 

Будинкові лічильники гарячої води 

Як здійснюватиметься комерційний облік гарячої води у житлових будинках обласного центру та що у зв’язку з цим зміниться для споживачів послуг «Полтаватеплоенерго», розповів начальник служби контролю за збутом теплової енергії підприємства Віктор ІВАНЧЕНКО...

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.