«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передати показники лічильників можна через офіційний сайт підприємства

2019-07-25  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ МОЖНА ЧЕРЕЗ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ПІДПРИЄМСТВА

Цілодобовий он-лайн сервіс «Передати показники лічильника» приваблює тим, що він не потребує обов’язкової реєстрації для внесення даних. Однак його користувачам слід бути дуже уважними при заповненні форм, щоб у передані показники не вкралася помилка.
 
 

Наближається кінець місяця, тож споживачам, які користуються послугою з централізованого постачання гарячої води, уже можна передавати показники індивідуальних лічильників. У липні це необхідно зробити не пізніше 30-го числа

«Полтаватеплоенерго» пропонує кілька шляхів передачі показників, у тому числі й на офіційному сайті. Один із них — через цілодобовий он-лайн сервіс «Передати показники лічильника». Багато користувачів сайту обирає саме цей спосіб, оскільки він не вимагає обов’язкової реєстрації. Водночас, передаючи показники через цей сервіс, необхідно бути дуже уважним і не допускати помилок при заповненні форми. 

Отже, передача показників через офіційний сайт «Полтаватеплоенерго» без реєстрації здійснюється в такій послідовності:
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передати показники лічильників можна через офіційний сайт підприємства


Крок 2. Знайдіть меню он-лайн сервісів та увійдіть у сервіс «Передати показники лічильника» або перейдіть за посиланням.
Крок 3. Уважно заповніть усі обов’язкові поля форми. Вони позначені зірочкою (*).
Крок 4. Внесіть показники встановлених у вашій оселі приладів обліку.
Крок 5. Натисніть «Надіслати».
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передати показники лічильників можна через офіційний сайт підприємства


Після цього передані дані будуть відправлені в абонентську базу «Полтаватеплоенерго» для опрацювання.

Якщо ж споживач є зареєстрованим користувачем іншого цілодобового он-лайн сервісу — «Особистий кабінет споживача», він може передати показники за допомогою нього. Докладний алгоритм, як це зробити, можна знайти тут

Офіційний сайт підприємства та його он-лайн сервіси — це добрі помічники для кожного споживача.

Прес-служба «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів — підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Опалювальний сезон у Полтаві завершився 10 квітня. Які були його особливості та чи вдалося полтавським теплоенергетикам пройти його без позаштатних ситуацій? Відповіді на ці та інші питання дав головний інженер «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО