«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Чим корисний розділ «Офіційно» сайту підприємства?

2019-12-17  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Чим корисний розділ «Офіційно» сайту підприємства?

Розділ «Офіційно» запрацював на сайті «Полтаватеплоенерго» порівняно недавно. Інформація, розміщена в ньому, містить посилання на актуальні новини та корисні матеріали для споживачів комунальних послуг.

Уже майже рік минув, як у структурі офіційного сайту «Полтаватеплоенерго» (http://te.pl.ua/) відбулися деякі зміни: додалися нові розділи та істотних змін зазнала функціональна частина одного з його ключових сервісів — «Особистого кабінету споживача» (https://abon.te.pl.ua/). І якщо друга зміна є більш очевидною, адже постійні користувачі сервісу вже високо оцінили її, то на зміні структури хотілося б зупинитися детальніше. Значення непримітного на перший погляд розділу, що з’явився в структурі сайту «Полтаватеплоенерго» ще наприкінці минулого року, переоцінити важко: він покликаний дати користувачам додаткову авторитетну інформацію стосовно комунальних послуг безпосередньо із першоджерел. Йдеться про розділ «Офіційно», розміщений унизу правої панелі сайту.

Чому варто час від часу зазирати в «Офіційно»?

Сторонній спостерігач може подумати, що цей розділ малоінформативний: у ньому немає розгорнутих статей чи інтерв’ю, ілюстрованих фотознімками або інфографіками. Проте в цьому — його перевага. Читачеві не треба витрачати час на довге вчитування в матеріал або пошуки актуальних роз’яснень стосовно внесених у законодавство змін. Він уже має перед собою витримку всіх новин, які так чи інакше пов’язані зі сферою комунальних послуг чи житлово-комунального господарства.

Наголошуємо, що матеріали, подані в рубриці «Офіційно», не відображають напряму діяльність «Полтаватеплоенерго» як надавача послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. Однак можуть бути корисними його споживачам, оскільки торкаються суміжних тем: нарахування і виплати пільг та субсидій, змін у законодавстві, яким послуговується підприємство у своїй роботі, перспектив розвитку галузі та ролі споживача в цьому процесі тощо.

У розділі «Офіційно» можна прочитати публікації з посиланням як на органи місцевої влади, так і на міністерства чи коментарі окремих високопосадовців.

Як з короткої публікації отримати максимум користі?

Публікація в розділі «Офіційно» являє собою коротке повідомлення для читача з викладенням самої суті висвітлюваної теми. Якщо відвідувач сайту зацікавиться заголовком і відкриє її, то побачить лише кілька перших речень, які коротко окреслюють смисл порушеного питання. Прикметно, що ці речення об’єднані в посилання, клікнувши на яке, читач перейде до джерела, з якого взято тему.

Наприклад, споживача, що зайшов до розділу «Офіційно», зацікавила публікація «МІНСОЦПОЛІТИКИ: Важлива інформація для одержувачів пільг на ЖКП». Він відкриває її і бачить коротку інформацію, що з цьогорічного листопада українці отримуватимуть квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу — без урахування пільг та субсидій. Щоб дізнатися більше, він має клікнути на тексті публікації і перейти на офіційний веб-портал Міністерства соціальної політики України. Там він знайде розгорнуте пояснення цієї тези.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Чим корисний розділ «Офіційно» сайту підприємства?


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Чим корисний розділ «Офіційно» сайту підприємства?


Навіщо на сайті «Полтаватеплоенерго» розміщений такий розділ?

Розділ «Офіційно» призначений для тих, хто хоче знати більше. Оскільки сайт підприємства покликаний задовольнити інформаційні потреби усіх представників користувацької аудиторії, цей розділ допомагає розширити обізнаність тих, кому самих матеріалів про роботу «Полтаватеплоенерго» замало. Водночас він спрощує пошук додаткової інформації, адже всі актуальні новини та корисні посилання вже підібрані фахівцями підприємства і зібрані в одному місці.

Тож усім, хто поки що не звертав уваги на розділ «Офіційно», рекомендуємо зазирати в його публікації. Як правило, оновлення матеріалів тут відбувається відразу ж після появи новини на просторах інтернету.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 

  

АКТУАЛЬНО

   

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» у м. Полтаві на постійну роботу запрошує:

   — слюсаря–ремонтника; 
   — слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;
   — асфальтобетонника;
   — муляра;
   — електрозварника ручного зварювання;
   — електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;
   — майстра служби головного енергетика;
   — машиніста крана автомобільного;
   — водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е;
   — оператора котельні.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532)510-427, (0532)510-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.

Адміністрація ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО


Цьогоріч опалювальний сезон у Полтаві розпочався 28 жовтня, найпізніше за останні роки. Проте 2019 рік виявився багатим на погодні сюрпризи: на зміну аномально теплому жовтню прийшов листопад, який також характеризується високими денними температурами зовнішнього повітря. І хоча +10–13°С восени й навесні відчуваються по-різному, варто частіше замислюватись про скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків у нашому місті. Це і перебування в оселях зробить комфортнішим, й істотно заощадити на опаленні дозволить. Про можливість регулювання обсягів споживання теплової енергії на опалення житлових будинків ми поспілкувалися із заступником генерального директора із збуту «Полтаватеплоенерго» Романом КАШИНИМ... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.


 
 
 
Полтавські теплоенергетики спільно з Державною виконавчою службою продовжують роботу з примусового стягнення заборгованості зі споживачів послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. Цього разу вирушили в рейд по боржниках разом з державними виконавцями Київського району. Питання до містян – ті самі: стосуються оплати рахунків за використане тепло...

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують: сценарій стягнення заборгованості через суд небажаний ні для підприємства, ні для споживачів. Адже в результаті до суми боргу додаються ще й інфляційні витрати за весь час прострочення, 3% річних і судовий збір. І все це збільшує суму оплати споживача до 30%. Тому вчасно розраховуватися за отримані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води - найкращий спосіб не допустити виникнення заборгованості. Якщо ж уникнути заборгованості все-таки не вдалося, полтавські теплоенергетики рекомендують не доводити справи до суду варто і знайти шляхи ліквідації боргу якнайшвидше.Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

ОФІЦІЙНО