ГАРЯЧЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ У МІСТІ ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ

2017-07-07
 

ГАРЯЧЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ У МІСТІ ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ

Шановні споживачі послуг підприємства!

Сьогодні, у п’ятницю, 7 липня цього року, завдяки втручанню заступника міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляка Едуарда Борисовича, «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» отримало підтверджені планові обсяги (ліміти) використання природного газу на першу декаду липня 2017 року.

Газопостачання котелень підприємства, котрі протягом міжопалювального періоду забезпечують послугами з централізованого постачання гарячої води житловий фонд та інші об’єкти соціальної сфери міста, вже почало відновлюватися і до кінця сьогоднішнього дня гаряче водопостачання міст Полтава та Карлівка буде повністю поновлено

Проте такий підхід до розв’язання проблеми із гарячим водопостачанням у містах Полтава і Карлівка не може забезпечити гарантоване вирішення питання із стабільним постачанням гарячої води нашим споживачам протягом всього цьогорічного міжопалювального періоду. Остаточне вирішення питання, що спричинило цю ситуацію, по суті і розв’язання проблеми наявної заборгованості ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз Україна», неможливе до повного виконання державою своїх зобов’язань по фінансуванню пільг та субсидій, за вже надані підприємством в опалювальному періоді 2016-2017 рр. послуги (у розмірі понад 153 млн гривень). До тих пір ризик подальших відключень об’єктів підприємства від газопостачання залишається дуже високим.

Користуючись нагодою, хочемо нагадати споживачам послуг підприємства, що подальші зупинки котельних підприємства (для проведення планових ремонтів) будуть відбуватися у відповідності до «Графіку підготовки котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж до опалювального сезону 2017/2018 рр. у м. Полтава», погодженого з виконавчим комітетом Полтавської міської ради і розміщеного на офіційному сайті підприємства.

Звертаємо увагу споживачів послуг підприємства, що за період вимушеної зупинки котелень підприємства, споживачам, котрі не отримували послуги з централізованого постачання гарячої води і не мають приладів обліку (гарячої води), нарахування за послугу гарячого водопостачання здійснюватися не будуть.

Підприємство приносить свої вибачення за тимчасові незручності, що виникли з незалежних від нього причин, та вдячне своїм споживачам за розуміння.

Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

За підсумками лютого цього року абонентською службою підприємства проведені нарахування за послугу з централізованого опалення мешканцям багатоквартирних житлових будинків, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №630 від 21.07.2005. Нарахування споживачам, які мешкають у будинках, не обладнаних приладами обліку теплової енергії, залежать від...
 

КОРИСНО


Постановою Кабінету Міністрів України №633 від 18.08.2017 внесено зміни до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення. Зокрема:


Архiв новин

«    Март 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31