Працівники «Полтаватеплоенерго» відзначили професійне свято

2019-03-19  


ПРАЦІВНИКИ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Перші весняні промені вже пробудили бруньки на деревах. З кожним днем стає все тепліше, і на горизонті невдовзі вже з’явиться кінець опалювального сезону. Саме в таку пору, у третю неділю березня, усі працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначають своє професійне свято. Не оминув святковий настрій і працівників обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго».

Уже доброю традицією на підприємстві стало напередодні Дня комунальника вшановувати кращих працівників: вручати їм грамоти і подяки за сумлінну працю, вітати з присвоєнням звання «Ветеран житлово-комунального господарства», оновлювати Дошку пошани «Полтаватеплоенерго» портретами трудівників різних рангів та спеціальностей. Тож іще минулого четверга, 14 березня, в актовій залі підприємства було чути гучні оплески та вітання колег.

Працівники «Полтаватеплоенерго» відзначили професійне свято

 

А наступного дня, у п’ятницю, більшість колективу «Полтаватеплоенерго» зібралася в Палаці дитячої та юнацької творчості, щоб разом відзначити професійне свято. У глядацькій залі сиділи поряд молоді теплоенергетики і ветерани підприємства, що прийшли на зустріч зі своїми давніми друзями. Зі щирими вітаннями до працівників підприємства звернулися в. о. генерального директора «Полтаватеплоенерго» Олександр Олексенко, заступник начальника управління житлово-комунального господарства Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Тетяна Семенова.

Працівники «Полтаватеплоенерго» відзначили професійне свято


Дружними оваціями теплоенергетики привітали заступника начальника виробничої служби «Полтаватеплоенерго» Євгенію Литецьку, якій днями указом Президента було присвоєно звання заслуженого працівника сфери послуг України. Так само раділи за кожного, хто піднімався на сцену, щоб отримати грамоту від обласної влади чи профспілкової організації за вагомий внесок у розвиток сфери комунальної теплоенергетики. І з глибокою вдячністю і шаною говорили про тих, хто власними руками творив історію «Полтаватеплоенерго», а нині уже в ролі гостя час від часу приходить на підприємство. Згадали і тих теплоенергетиків, які не змогли бути присутніми на святковій зустрічі, адже продовжували забезпечувати рідне місто теплом, перебуваючи на робочих місцях.

Працівники «Полтаватеплоенерго» відзначили професійне свято

 

Святковий настрій глядачам задав презентаційний відеоролик про підприємство, змонтований спеціально до урочистостей. Яскравими виступами заряджали залу артисти Полтавської обласної філармонії і вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості.


Навіть коли концерт скінчився, полтавські теплоенергетики не поспішали розходитися. Було про що поговорити, про що згадати. Адже це свято зібрало однодумців, котрі за роки спільної праці стали друзями, майже рідними людьми.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 
Вакансії

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» на постійну роботу запрошує:

— слюсаря-ремонтника; 

— слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;

— асфальтобетонника;

— муляра;
 
— електрозварника ручного зварювання;

— електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;

— майстра теплового району; 

— майстра служби головного енергетика;
 
— майстра Карлівської майстерської дільниці;

— машиніста крана автомобільного;

— водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532) 510-427, (0532) 501-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.


Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.