З робочим візитом «Полтаватеплоенерго» відвідали представники МВФ в Україні

2019-10-30


З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ВІДВІДАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ МВФ В УКРАЇНІ

Міжнародний валютний фонд вивчає стан справ і проблематику надання послуг з централізованого теплопостачання в Україні. Одним з міст, що вже багато років утримує лідерські позиції в галузі комунальної теплоенергетики, стала Полтава.

Минулого тижня «Полтаватеплоенерго» приймало поважних гостей: у стінах підприємства відбулася зустріч із постійним представником Міжнародного валютного фонду в Україні, громадянином Швеції Йоcтою Люнгманом і старшим економістом Представництва МВФ в Україні Ігорем Шпаком.

У рамках візиту представники міжнародної фінансової організації вивчали соціально-економічну ситуацію в місті й області та знайомилися з підприємствами економічної та гуманітарної сфер, аби отримати можливість актуалізувати і систематизувати інформацію щодо централізованого теплопостачання.

Під час зустрічі її учасники обговорили деталі входження «Полтаватеплоенерго» в опалювальний сезон 2019-2020 років та пов’язані з цим проблеми, розглянули процедуру оптимізації перегляду тарифів на теплову енергію для населення, відповідність тарифів витратам підприємства та його рентабельності й ефективності роботи НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг). Також були порушені питання монетизації субсидій, стану розрахунків за газ із постачальниками, рівня оплати споживачами отриманої теплової енергії, зміни у нормативно-правовій базі за кілька останніх років, позовно-претензійної роботи з боржниками та низка інших питань.

Загалом робоча зустріч пройшла в атмосфері конструктивного діалогу, в якому сторони змогли висловити своє бачення можливих шляхів урегулювання труднощів, які сьогодні існують у галузі.

На фото (зліва направо): постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоcта Люнгман, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко та генеральний директор підприємства Олександр Олексенко.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Опалювальний сезон у Полтаві завершився 10 квітня. Які були його особливості та чи вдалося полтавським теплоенергетикам пройти його без позаштатних ситуацій? Відповіді на ці та інші питання дав головний інженер «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО