З робочим візитом «Полтаватеплоенерго» відвідали представники МВФ в Україні

2019-10-30


З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ВІДВІДАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ МВФ В УКРАЇНІ

Міжнародний валютний фонд вивчає стан справ і проблематику надання послуг з централізованого теплопостачання в Україні. Одним з міст, що вже багато років утримує лідерські позиції в галузі комунальної теплоенергетики, стала Полтава.

Минулого тижня «Полтаватеплоенерго» приймало поважних гостей: у стінах підприємства відбулася зустріч із постійним представником Міжнародного валютного фонду в Україні, громадянином Швеції Йоcтою Люнгманом і старшим економістом Представництва МВФ в Україні Ігорем Шпаком.

У рамках візиту представники міжнародної фінансової організації вивчали соціально-економічну ситуацію в місті й області та знайомилися з підприємствами економічної та гуманітарної сфер, аби отримати можливість актуалізувати і систематизувати інформацію щодо централізованого теплопостачання.

Під час зустрічі її учасники обговорили деталі входження «Полтаватеплоенерго» в опалювальний сезон 2019-2020 років та пов’язані з цим проблеми, розглянули процедуру оптимізації перегляду тарифів на теплову енергію для населення, відповідність тарифів витратам підприємства та його рентабельності й ефективності роботи НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг). Також були порушені питання монетизації субсидій, стану розрахунків за газ із постачальниками, рівня оплати споживачами отриманої теплової енергії, зміни у нормативно-правовій базі за кілька останніх років, позовно-претензійної роботи з боржниками та низка інших питань.

Загалом робоча зустріч пройшла в атмосфері конструктивного діалогу, в якому сторони змогли висловити своє бачення можливих шляхів урегулювання труднощів, які сьогодні існують у галузі.

На фото (зліва направо): постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоcта Люнгман, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко та генеральний директор підприємства Олександр Олексенко.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Цьогоріч опалювальний сезон у Полтаві розпочався 28 жовтня, найпізніше за останні роки. Проте 2019 рік виявився багатим на погодні сюрпризи: на зміну аномально теплому жовтню прийшов листопад, який також характеризується високими денними температурами зовнішнього повітря. І хоча +10–13°С восени й навесні відчуваються по-різному, варто частіше замислюватись про скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків у нашому місті. Це і перебування в оселях зробить комфортнішим, й істотно заощадити на опаленні дозволить. Про можливість регулювання обсягів споживання теплової енергії на опалення житлових будинків ми поспілкувалися із заступником генерального директора із збуту «Полтаватеплоенерго» Романом КАШИНИМ... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 
 
Полтавські теплоенергетики спільно з Державною виконавчою службою продовжують роботу з примусового стягнення заборгованості зі споживачів послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. Цього разу вирушили в рейд по боржниках разом з державними виконавцями Київського району. Питання до містян – ті самі: стосуються оплати рахунків за використане тепло...

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують: сценарій стягнення заборгованості через суд небажаний ні для підприємства, ні для споживачів. Адже в результаті до суми боргу додаються ще й інфляційні витрати за весь час прострочення, 3% річних і судовий збір. І все це збільшує суму оплати споживача до 30%. Тому вчасно розраховуватися за отримані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води - найкращий спосіб не допустити виникнення заборгованості. Якщо ж уникнути заборгованості все-таки не вдалося, полтавські теплоенергетики рекомендують не доводити справи до суду варто і знайти шляхи ліквідації боргу якнайшвидше.Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

ОФІЦІЙНО