«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Підприємство розпочало процедуру коригування тарифів через зміну вартості його складових

2020-01-14  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: ПІДПРИЄМСТВО РОЗПОЧАЛО ПРОЦЕДУРУ КОРИГУВАННЯ ТАРИФІВ ЧЕРЕЗ ЗМІНУ ВАРТОСТІ ЙОГО СКЛАДОВИХ Відповідно до положень ст. 20 Закону України «Про теплопостачання» та ст. 10 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» не допускається встановлення тарифів на комунальні послуги, нижчих за розмір економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.


У зв’язку з цим «Полтаватеплоенерго» здійснило розрахунки тарифів на теплову енергію та звернулось до НКРЕКП із заявою щодо їх встановлення. Оскільки ціна природного газу в період з травня по листопад 2019 року була нижчою від закладеної в чинних тарифах на теплову енергію, у проєкті скоригованих тарифів це було враховано.

За дорученням Полтавської облдержадміністрації для реалізації урядової ініціативи про зниження вартості природного газу в тарифах за грудень 2019 року «Полтаватеплоенерго» додатково звернулось до НКРЕКП та надало необхідні розрахунки. У них ураховане зниження ціни природного газу не лише за грудень 2019 року, а за весь період зміни цінових показників газу — з травня по грудень 2019 року включно.

Про рішення НКРЕКП щодо зміни тарифів для «Полтаватеплоенерго» буде повідомлено додатково.

Адміністрація «Полтаватеплоенерго»


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Поки в Україні діє карантин, взаємодіяти з підприємством краще дистанційно. Усі можливості для цього є. 
Карантин на підприємстві продовжено
 
Наприкінці березня Кабінет Міністрів України продовжив карантин для боротьби з коронавірусом COVID-19 до 24 квітня включно. Протягом цього часу відвідувати абонентську службу «Полтаватеплоенерго» споживачі не зможуть. 

Увага!
 
Нагадаємо, що прийом споживачів на підприємстві призупинився ще раніше, коли почав діяти загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно.

Попри карантинні заходи «Полтаватеплоенерго» продовжує працювати в штатному режимі... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), №622 від 17 березня 2020 року для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» затверджені двоставкові тарифи на послугу з постачання теплової енергії... 

Проте «Полтаватеплоенерго» отримає змогу застосовувати зазначені тарифи для формування рахунків за надані послуги тільки після виконання низки процедур, встановлених на законодавчому рівні, із дотриманням термінів, відведених для реалізації кожної з них
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

Раціональне використання теплової енергії

Щоб зменшити суми в щомісячних платіжках за опалення, необхідно подбати про раціональне використання теплової енергії, що надходить до будинку. Зробити це допоможе регулювання обсягів теплоспоживання багатоповерхівки та вжиття низки енергоощадних заходів...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО