«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Як дистанційно звернутися до фахівців підприємства?

2020-03-30  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Як дистанційно звернутися до фахівців підприємства?

Щоб отримати кваліфіковані відповіді фахівців підприємства, не обов’язково йти до абонентської служби. До них можна звернутись за допомогою он-лайн сервісів офіційного сайту підприємства.
 
Як звернутися до
Поки в Україні діє карантин через пандемію коронавірусу COVID-19, «Полтаватеплоенерго» не має змоги проводити особистий прийом споживачів. Однак його фахівці завжди готові надати консультації в он-лайн режимі. Тому всім споживачам, які мають питання до підприємства, рекомендуємо скористатися он-лайн сервісами його офіційного сайту. Це дасть змогу полтавським теплоенергетикам гарантовано розглянути кожне звернення і надіслати компетентну розгорнуту відповідь.

Як звернутися до «Полтаватеплоенерго» через офіційний сайт без реєстрації?

Якщо ви не зареєстровані в «Особистому кабінеті споживача», можете скористатися сервісом «Надіслати нам листа»:
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Як дистанційно звернутися до фахівців підприємства?


1. Визначтеся, який тип повідомлення хочете написати.
2. Введіть прізвище, ім’я та по батькові.
3. Введіть електронну пошту, домашню адресу та телефон.
4. Напишіть своє повідомлення обсягом не більше 500 символів. 
5. Натисніть «Надіслати». 
 
Увага!Зверніть увагу, що всі наявні поля форми звернення обов’язково потрібно заповнити. Особливо уважно слід вводити телефон та адресу електронної скриньки. Адже саме ці контакти будуть використовувати працівники «Полтаватеплоенерго», щоб відповісти на ваше звернення або за необхідності зв’язатися з вами для уточнення деталей вашого запиту. 


Як звернутися до «Полтаватеплоенерго» через сервіс «Особистий кабінет споживача»? 

Якщо ви вже є користувачем сервісу «Особистий кабінет споживача», то, крім можливості передавати показники та контролювати свій рахунок, маєте змогу надсилати фахівцям питання, що вас турбують. Як це зробити?

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Як дистанційно звернутися до фахівців підприємства?


1. Зайдіть у розділ «Контакти» у вкладці «Додатково».
2. У цьому розділі перейдіть на пункт «Контактна форма».
3. Ваше ім’я та пошта там уже введені. Тому вам залишається тільки написати тему листа і його текст та клікнути на кнопку «Надіслати електронного листа».


Як звернутися до «Полтаватеплоенерго», надіславши листа на електронну поштову скриньку? 

Ще один спосіб звернутися до підприємства — відправити електронного листа на адресу info@pte.poltava.ua. Тут суть питання можна викласти розлогіше, ніж на он-лайн сервісах, де існує ліміт на кількість символів, та доповнити його вкладеннями файлів, якщо в цьому виникне потреба. 

Увага!
 
Звертаємо вашу увагу, що текст повідомлення обов’язково має містити вашу повну адресу, контактний телефон, прізвище та ініціали отримувача послуг.

 
Який би спосіб звернення ви не обрали, можете бути певні: фахівці відповідних структурних підрозділів «Полтаватеплоенерго» обов’язково його отримають і розглянуть, а кваліфікована відповідь надійде до вас у встановлений законодавством термін.

Увага!
 
Наголошуємо, що телефонні лінії підприємства на час карантину продовжують працювати, однак рекомендуємо надавати перевагу саме електронним засобам зв’язку.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Опалювальний сезон у Полтаві завершився 10 квітня. Які були його особливості та чи вдалося полтавським теплоенергетикам пройти його без позаштатних ситуацій? Відповіді на ці та інші питання дав головний інженер «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

Карантинні заходи через пандемію коронавірусу COVID-19 послаблюються. У якому режимі зараз працює абонентська служба підприємства, читайте нижче.

У зв’язку з запровадженням урядом адаптивного карантину до 22 червня включно адміністрацією підприємства вирішується питання відновлення прийому споживачів у приміщенні абонентської служби

Про дату відновлення прийому споживачів буде повідомлено додатково.

Тим часом абонентська служба «Полтаватеплоенерго» продовжує працювати в штатному режимі, надаючи консультації дистанційно...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО