«Полтаватеплоенерго» вітає всю малечу із Днем захисту дітей

2020-06-01  


«Полтаватеплоенерго» вітає всю малечу із Днем захисту дітей

Уперше за багато років «Полтаватеплоенерго» не може провести святковий захід до Дня захисту дітей. Тож цього разу вітання для дітей і внуків працівників підприємства будуть віртуальними.

Цьогорічне літо починається зовсім не так, як завжди: і погода не тішить теплими сонячними променями, і перший його день не збирає дітвори на святкові забави.

Кожного року діти і внуки працівників «Полтаватеплоенерго» з нетерпінням чекали 1 червня, адже в цей день ворота підприємства відчинялися навстіж, аби впустити веселу юрбу малечі. І вже через кілька хвилин подвір’я сповнювалось щасливим щебетом, музикою, сміхом, всюди майоріли строкаті бантики і картузики, а понад усім цим дійством пливли кольорові повітряні кульки. Традиційно «Полтаватеплоенерго» збирало юне покоління у Міжнародний день захисту дітей і влаштовувало для нього свято: з іграми, розвагами та обов’язковим конкурсом малюнку на асфальті «Ура! Канікули!». Маленькі художники малювали кожен своє літо: хтось — море, хтось — бабусин двір у селі, хтось — походи з друзями. Коштом профспілкового комітету підприємства кожен з учасників отримував подарунок за свої старання, а переможці, яких визначало поважне журі, — призи. І ще довго після того полтавським теплоенергетикам піднімали настрій ці наївні та щирі дитячі малюнки. 

Усупереч багаторічній традиції, що склалася на «Полтаватеплоенерго», цього року, на жаль, свято для дітей працівників підприємства влаштувати не вдасться: у період карантину проводити масові заходи забороняється. Та це лише тимчасова прикрість, попереду на дітлахів чекає ще чимало святкових зустрічей. Мине всього півроку, і вони знову переступлять поріг «Полтаватеплоенерго», щоб укотре продемонструвати свої художні таланти і цього разу вже отримати подарунки від святого Миколая.

Тож, любі наші діти, насолоджуйтесь літом, воно все ще попереду, і в ньому обов’язково будуть теплі морські хвилі, запашні бабусині пиріжки з полуницями і футбол з друзями у дворі. Нехай це літо буде повне приємних вражень, нових знайомств і грайливих сонячних зайчиків. До зустрічі взимку!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Через зростання кількості хворих, спричиненого пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. А отже, прийом споживачів фахівцями абонентської служби «Полтаватеплоенерго» продовжиться, але із суворим дотриманням вимог МОЗ України: з обов’язковою дезінфекцією приміщення та соціальним дистанціюванням між відвідувачами. Які ще обмеження супроводжують взаємодію зі споживачами, читайте у статті нижче.

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив 17 червня шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження.

Упродовж запровадженого в Україні адаптивного карантину, прийом споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» здійснюється за таким графіком...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram. 


КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО