«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Чи будуть покарані нападники на комунальника?

2021-02-25  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
ЧИ БУДУТЬ ПОКАРАНІ НАПАДНИКИ НА КОМУНАЛЬНИКА?

5 місяців минуло з моменту нападу на працівника підприємства «Полтаватеплоенерго» під час виконання ним службових обов’язків. Чи були вже покарані нападники та як напади на комунальників вплинули на настрої у трудовому колективі? Відповіді на ці та інші питання знайдете у матеріалі нижче.
Сьогодні виповнюється 5 місяців із дня нападу на працівника підприємства «Полтаватеплоенерго» під час виконання ним службових обов’язків.

Нагадаємо, пригода трапилась у п’ятницю, 25 вересня 2020 року. О 8:15 ранку у центральній частині міста Полтава на працівника ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», який виконував службові обов’язки, групою осіб було скоєно напад і завдано тілесних ушкоджень.  

Проте, попри резонансність пригоди і її широке висвітлення в місцевих та регіональних ЗМІ, складається враження, що справу намагаються «пустили на гальмах». Адже до цього часу винні у нападі не покарані! А отже безпека наших працівників та представників інших комунальних служб міста залишається виключно декларативною. 


Але ж БЕЗПЕКА кожного — це НАЙГОЛОВНІШЕ!!! Давайте спробуємо хоч на мить собі уявити ситуацію, коли, проводжаючи зранку на роботу або навчання свого сина, онука, чоловіка чи батька, ми б задавалися питанням: а чи «не впаде він кому в око», і чи доведеться вам його побачити знову хоча б живим?.. Жах!

Колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» глибоко стурбований безкарністю винних у скоєнні нападу на колегу і занепокоєний затягуванням слідства. Адже, на переконання полтавських тепловиків, лише чітка позиція правоохоронців у цій справі здатна у зародку зупинити напади на комунальників. На вимогу трудового колективу, профспілковий комітет «Полтаватеплоенерго» понад місяць тому звернувся з офіційним листом до слідчого, що веде цю резонансну справу, із проханням прискорити слідчі дії та забезпечити на практиці верховенство права. Проте, а ні відповіді, а ні роз’яснень колектив підприємства і досі не отримав.

Окремо хочемо подякувати нашим місцевим і регіональним ЗМІ, за інформаційну підтримку восени минулого року цієї резонансної пригоди. Значною мірою саме завдяки вашій небайдужості тоді нам вдалося достукатись до громадськості і привернути її увагу до проблеми нападів на комунальників під час виконання своїх службових обов’язків. 

Сподіваємося, що і зараз нам вдасться привернути увагу полтавців до перебігу слідства і рішення Феміди у цій резонансній справі.

Шановні полтавці, від нас з вами зараз залежить, що стане нормою для нашого міста — правосуддя чи безкарність і вседозволеність!

Пресслужба «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram , Viber  чи Telegram .

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 


Перша половина поточного опалювального періоду охарактеризувалась не лише найхолоднішими за кілька останніх років зимовими місяцями, а й істотними стрибками температури зовнішнього повітря упродовж календарної зими. Саме такі обставини спонукали більшість громад житлових будинків нашого міста замислитись про скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків. Про чинники, що дозволять зменшити розмір платіжки за опалення читайте у нашому матеріалі.

Опалювальний сезон 2020-2021 рр. розпочався в Полтаві 22 жовтня. Проте він вже виявився багатим на погодні сюрпризи: на зміну аномально теплому листопаду прийшли зимові місяці, які, на відміну від минулорічних, виявилися по-зимовому прохолодними. Та навіть у холодні місяці поточного опалювального періоду природа раз по разу випробовувала полтавців різкими стрибками температури зовнішнього повітря не характерними для наших кліматичних умов. 

Саме ці обставини спонукали більшість громад житлових будинків нашого міста замислитись про пошук шляхів заощадження на вартості опалення, без погіршення якісних показників опалення в приміщеннях житлового будинку. То які чинники необхідно враховувати аби і перебування в оселях зробить комфортним, і на опаленні заощадити?..

А ви вже готові до раціонального користування теплом у побуті?..Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Сьогодні завершився опалювальний період 2020-2021рр. І щоб наступний опалювальний сезон також пройшов без позаштатних ситуацій, працівникам «Полтаватеплоенерго» необхідно у міжопалювальний період підготувати теплове господарство до роботи взимку. А для того, щоб провести весь комплекс робіт, щороку доводиться зупиняти котельні, теплогенераторні, центральні теплові пункти і насосні на короткий період. Графіки зупинок — у статті нижче.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Попри те, що опалювальний період 2020-2021рр. завершився лише сьогодні, «Полтаватеплоенерго» уже спланувало і погодило з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до роботи впродовж наступної зими у Полтаві, а також Карлівці, Машівці, Решетилівці і Котельві, де підприємство надає послуги. І тут без зупинки котелень ніяк не обійтися... Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

У зв’язку з зафіксованими новими випадками захворювання на COVID-19 серед працівників підприємства, та з метою запобігання поширення вірусу насамперед серед відвідувачів, із середи, 10 березня поточного року, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» тимчасово призупиняє прийом споживачів...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.