«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Опитування щодо завершення опалювального періоду триває, вже маємо результати другого періоду!

2021-04-06  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Опитування щодо завершення опалювального періоду  триває, вже маємо результати другого періоду!

Завершився другий період опитування на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» Нагадаємо, цьогоріч на підприємстві «Полтаватеплоенерго» започаткували традицію он-лайн голосування, аби містяни могли висловити свою думку щодо термінів завершення опалювального періоду у Полтаві. Які ж підсумки маємо на сьогодні, читайте у нашому матеріалі.

За результатами першого періоду голосування, який тривав впродовж вихідних, 3 і 4 квітня, 69% полтавців висловились позитивно щодо завершення опалювального періоду «Вже зараз», тоді як 31% з усіх опитаних дали з цього приводу негативну відповідь. 

Нагадаємо, «Полтаватеплоенерго» на своєму офіційному сайті  започаткувало он-лайн опитування щодо доцільності вже зараз у житловому секторі нашого міста завершувати опалювальний сезон. 

Слід зазначити, що згідно з чинним законодавством, рішення про завершення опалювального періоду ухвалюють органи місцевого самоврядування. Підставою для цього є температурний режим зовнішнього повітря. Отже, для того щоб рішення про завершення опалювального сезону було ухвалено, необхідно аби середньодобова температура зовнішнього повітря упродовж 3-х діб поспіль була вищою за +8°С. Однак, і винятки також можуть бути…

Опитування на нашому сайті триває — сьогодні стартував його третій період. У другому періоді, який тривав упродовж 5 квітня, відповіді полтавців розподілились так:

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Опитування щодо завершення опалювального періоду триває, вже маємо результати другого періоду!


Нагадаємо, згідно з регламентом проведення опитування, останнє триватиме до рішення про остаточне вимкнення опалення. Зазначене вище рішення може бути ухваленим Виконкомом Полтавської міської ради на найближчому засіданні, призначеному на ранок 7 квітня поточного року. Хочемо ще раз звернути увагу, що це опитування має консультаційний характер

А Ви сьогодні вже висловили свою думку, щодо доцільності вже зараз завершувати опалювальний період? НІ — тоді переходьте за посиланням.

Думка кожного полтавця дуже важлива для нас!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram , Viber чи Telegram .

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 


Перша половина поточного опалювального періоду охарактеризувалась не лише найхолоднішими за кілька останніх років зимовими місяцями, а й істотними стрибками температури зовнішнього повітря упродовж календарної зими. Саме такі обставини спонукали більшість громад житлових будинків нашого міста замислитись про скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків. Про чинники, що дозволять зменшити розмір платіжки за опалення читайте у нашому матеріалі.

Опалювальний сезон 2020-2021 рр. розпочався в Полтаві 22 жовтня. Проте він вже виявився багатим на погодні сюрпризи: на зміну аномально теплому листопаду прийшли зимові місяці, які, на відміну від минулорічних, виявилися по-зимовому прохолодними. Та навіть у холодні місяці поточного опалювального періоду природа раз по разу випробовувала полтавців різкими стрибками температури зовнішнього повітря не характерними для наших кліматичних умов. 

Саме ці обставини спонукали більшість громад житлових будинків нашого міста замислитись про пошук шляхів заощадження на вартості опалення, без погіршення якісних показників опалення в приміщеннях житлового будинку. То які чинники необхідно враховувати аби і перебування в оселях зробить комфортним, і на опаленні заощадити?..

А ви вже готові до раціонального користування теплом у побуті?..Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Сьогодні завершився опалювальний період 2020-2021рр. І щоб наступний опалювальний сезон також пройшов без позаштатних ситуацій, працівникам «Полтаватеплоенерго» необхідно у міжопалювальний період підготувати теплове господарство до роботи взимку. А для того, щоб провести весь комплекс робіт, щороку доводиться зупиняти котельні, теплогенераторні, центральні теплові пункти і насосні на короткий період. Графіки зупинок — у статті нижче.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Попри те, що опалювальний період 2020-2021рр. завершився лише сьогодні, «Полтаватеплоенерго» уже спланувало і погодило з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до роботи впродовж наступної зими у Полтаві, а також Карлівці, Машівці, Решетилівці і Котельві, де підприємство надає послуги. І тут без зупинки котелень ніяк не обійтися... Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

У зв’язку з зафіксованими новими випадками захворювання на COVID-19 серед працівників підприємства, та з метою запобігання поширення вірусу насамперед серед відвідувачів, із середи, 10 березня поточного року, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» тимчасово призупиняє прийом споживачів...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.