«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Попри відсторонення невакцинованих працівників підприємство продовжує працювати у штатному режимі

2022-02-08  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Попри відсторонення невакцинованих працівників підприємство продовжує працювати у штатному режимі

Полтавським теплоенергетикам вдалося забезпечити стабільне функціонування підприємства упродовж першої половини цьогорічного опалювального сезону. Чи є загрози, які здатні ускладнити проходження другої його половини? Читайте про це у нашому матеріалі…

Підводячи попередні підсумки першої половини опалювального сезону 2021-2022 рр. полтавські теплоенергетики зазначають — попри надскладну ситуацію на ринку природного газу та нові виклики, пов’язані з необхідністю протидіяти поширенню COVID-19, опалювальний сезон в Полтаві та 4-х райцентрах області триває в штатному режимі.

Цього року, на відміну від попередніх періодів, комунальні теплоенергетики Полтави вперше потрапили в ситуацію, коли держава вимагає відстороняти  невакцинований проти COVID-19 персонал від виконання своїх посадових обов’язків. 

Проте, не лише наказ КМУ України  спонукав до такого вимушеного кроку. Рішучості додавало і усвідомлення того, що «Полтаватеплоенерго» належить до підприємств критичної інфраструктури міста — а отже воно має, за будь яких обставин та епідеміологічних загроз, упродовж всього опалювального сезону безперебійно забезпечувати містян тепловою енергією. 

Нагадаємо, станом на 31 січня 2022 року, коли набув чинності наказ КМУ України, із 950 працівників «Полтаватеплоенерго», які забезпечують діяльність підприємства в опалювальний період, довелося відсторонити менше 1% — 9 осіб. Проте, вже на ранок сьогоднішнього дня кількість відсторонених від роботи через відсутність у них щеплення проти COVID-19, скоротилася до 3-х осіб.

Адміністрація підприємства вдячна трудовому колективу за розуміння необхідності разом з усією країною протидіяти поширенню коронавірусної інфекції та нашій спільній відповідальності перед споживачами Полтави, Карлівки, Машівки, Решетилівки і Котельви, щодо забезпечення їх стабільними якісними послугами всупереч усім можливим викликам сьогодення.

Шановні споживачі послуг підприємства, колектив «Полтаватеплоенерго» докладає усіх необхідних зусиль аби у ваших оселях було тепло і комфортно!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО