«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Попри відсторонення невакцинованих працівників підприємство продовжує працювати у штатному режимі

2022-02-08  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Попри відсторонення невакцинованих працівників підприємство продовжує працювати у штатному режимі

Полтавським теплоенергетикам вдалося забезпечити стабільне функціонування підприємства упродовж першої половини цьогорічного опалювального сезону. Чи є загрози, які здатні ускладнити проходження другої його половини? Читайте про це у нашому матеріалі…

Підводячи попередні підсумки першої половини опалювального сезону 2021-2022 рр. полтавські теплоенергетики зазначають — попри надскладну ситуацію на ринку природного газу та нові виклики, пов’язані з необхідністю протидіяти поширенню COVID-19, опалювальний сезон в Полтаві та 4-х райцентрах області триває в штатному режимі.

Цього року, на відміну від попередніх періодів, комунальні теплоенергетики Полтави вперше потрапили в ситуацію, коли держава вимагає відстороняти  невакцинований проти COVID-19 персонал від виконання своїх посадових обов’язків. 

Проте, не лише наказ КМУ України  спонукав до такого вимушеного кроку. Рішучості додавало і усвідомлення того, що «Полтаватеплоенерго» належить до підприємств критичної інфраструктури міста — а отже воно має, за будь яких обставин та епідеміологічних загроз, упродовж всього опалювального сезону безперебійно забезпечувати містян тепловою енергією. 

Нагадаємо, станом на 31 січня 2022 року, коли набув чинності наказ КМУ України, із 950 працівників «Полтаватеплоенерго», які забезпечують діяльність підприємства в опалювальний період, довелося відсторонити менше 1% — 9 осіб. Проте, вже на ранок сьогоднішнього дня кількість відсторонених від роботи через відсутність у них щеплення проти COVID-19, скоротилася до 3-х осіб.

Адміністрація підприємства вдячна трудовому колективу за розуміння необхідності разом з усією країною протидіяти поширенню коронавірусної інфекції та нашій спільній відповідальності перед споживачами Полтави, Карлівки, Машівки, Решетилівки і Котельви, щодо забезпечення їх стабільними якісними послугами всупереч усім можливим викликам сьогодення.

Шановні споживачі послуг підприємства, колектив «Полтаватеплоенерго» докладає усіх необхідних зусиль аби у ваших оселях було тепло і комфортно!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону
 
Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, необхідно влітку належним чином підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж, та, як наслідок, стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також й у м. Кременчук — є своєчасне виконання всього комплексу профілактичних заходів. Для цього щороку необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП) на деякий час. Тож, спланований «Полтаватеплоенерго» і погоджений з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2023-2024 рр. — у статті нижче.

Нагадаємо, в обласному центрі функціонує 80 котелень і теплогенераторних підприємства, що забезпечують мешканців міста теплом і гарячою водою. Робота 32 з них має сезонний характер, тобто вони працюють лише упродовж опалювального періоду і на час проведення підготовчих робіт в технологічному процесі задіяні не будуть. Решта котелень і теплогенераторних будуть зупинятися, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи. Виняток - котельня по вул. Д. Коряка, 7,  яка працюватиме цьогоріч влітку без зупинки.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. Щоправда, і винятки також є. Наприклад, найбільша котельня Полтави по вулиці Ціолковського, яка забезпечує послугами майже третину міста, буде зупинена для проведення планового ремонту на 18 днів: з 29 травня до 15 червня включно. 

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якомога менше.

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


 
Шановні споживачі підприємства «Полтаватеплоенерго» у місті Кременчук. До вашої уваги контакти нашого Кременчуцького підрозділу, що розташований за адресою проспект Свободи, 8
 
 
ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ (Абонентський відділ) м. Кременчук

Прийом показників приладів обліку гарячого водопостачання, питання по виставленим рахункам, якості послуг.
050-457-42-66 
050-457-42-65
050-457-42-74 

З питань аварійних ситуацій, що можуть виникнути у житловому будинку, необхідно звертатись до організації, яка здійснює обслуговування внутрішньобудинкової системи опалення. А щодо стану зовнішніх інженерних мереж - до КП «Теплоенерго» м. Кременчук.

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ м. Кременчук
 
Консультації щодо нарахувань, звірки взаєморозрахунків з юридичними особами, прийому показників приладів обліку.
050-810-17-80

Питання з приводу укладання договорів з юридичними особами.
050-457-42-72

Робота зі споживачами - юридичними особами, щодо якості послуг та контролю теплоспоживання.
050-810-11-89

Пломбування, розпломбування приладів обліку теплової енергії та гарячої води.
050-457-42-68


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.КОРИСНО

ОФІЦІЙНО