![](/uploads/posts/2020-04/1585814684_logo_pte_new.png)
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
Своєчасна оплата послуг підприємства — запорука його стабільного функціонування
У зв’язку із військовою агресією та повномаштабним вторгненням Російської Федерації, в Україні вже понад рік триває воєнний стан. Та, незважаючи на цю складну ситуацію, підприємства критичної інфраструктури працюють, забезпечуючи своїх споживачів послугами.
![](/uploads/posts/2023-03/1679469089_2023_03_23_sovechasni_oplati_-_01.jpg)
Щомісяця, в перших числах, «Полтаватеплоенерго» проводить нарахування за отримані в попередньому розрахунковому періоді послуги. Так, з платіжками за лютий можна ознайомитись за допомогою інфо-ботів у Viber чи Telegram або в «Особистому кабінеті споживача» - сервісів дистанційного керування особовим рахунком у обліковій базі підприємства.
![Увага!](/uploads/posts/2020-04/1587024205_photos_overall_0073_05_uvaga.png)
Просимо, по можливості вчасно оплатити рахунки за спожиті упродовж лютого 2023 року послуги, адже кошти потрібні підприємству для придбання енергоносіїв: електричної енергії, води та природного газу. Це в свою чергу забезпечить стабільну і безперебійну роботу підприємства в опалювальному періоді.
Підприємство створило всі умови, щоб споживачі могли, не наражаючи себе на небезпеку, розраховуватися за отримане теплопостачання не виходячи з дому, і пропонує кілька електронних платіжних систем на вибір:
— «Приват24»;
— Portmone.com;
— EasyPay;
— NovaPay.
Подбайте про своїх рідних і близьких,
а ми потурбуємося про комфорт і затишок у ваших оселях!
Пресслужба «Полтаватеплоенерго».
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.