"ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" РОЗ'ЯСНЮЄ: Чому відсутнє гаряче водопостачання у Полтаві?

2023-09-13 
 
  
"ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" РОЗ'ЯСНЮЄ: Чому відсутнє гаряче водопостачання у Полтаві?

Як ми раніше повідомляли, 9  вересня 2023 року «Полтаватеплоенерго» припинило постачання гарячої води своїм споживачам через відсутність укладеного договору підприємства з  ТОВ «Нафтогаз Трейдинг».
«Полтаватеплоенерго» вчасно направило ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» усі необхідні документи на  постачання газу споживачам Полтавщини, втім договір до цього часу не підписаний. Причина- вимога «Нафтогазу» сплатити борг Кременчуцької ТЕЦ у розмірі  1 млрд гривень.  

Нагадаємо, що після ворожих атак по  Кременчуцькій ТЕЦ, аби врятувати місто  від опалювального колапсу, бо люди могли взимку банально замерзнути, теплоелектроцентраль передали на баланс «Полтаватеплоенерго»

Зауважимо, що майно ТЕЦ передали підприємству без боргів. Тоді ж, у 2022 році, «Нафтогаз» підписав договір з підприємством про надання природного газу без врахування боргу, який до цього накопичила Кременчуцька ТЕЦ. Зараз ситуація чомусь змінилась і борг ТЕЦ, у розмірі 1 мільярд гривень намагаються нав’язати підприємству. Це при тому, що Кременчуцька ТЕЦ, як юридична особа продовжує працювати  до цього часу.

Сплатити чужий борг  «Полтаватеплоенерго» не в змозі, оскільки низький рівень розрахунків, зокрема бізнесу Кременчука, за спожиті послуги лише збільшив заборгованість підприємства до 550 млн. грн за останній рік. А перекладати борги Кременчуцької ТЕЦ на плечі своїх споживачів підприємство не має права. 

Нині триває процес  перемовин із державною компанією «Нафтогаз Трейдинг», яка не хоче укладати новий договір без виплати боргу Кременчуцької ТЕЦ. 

Як тільки проблему буде вирішено, а договір про постачання природного газу  буде укладено, гаряче водопостачання повернеться в оселі споживачів «Полтаватеплоенерго».

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 

Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО