Протягом 2017 року тепловими лічильниками будуть обладнані понад 600 житлових будинків

2017-05-04

ПРОТЯГОМ 2017 РОКУ ТЕПЛОВИМИ ЛІЧИЛЬНИКАМИ БУДУТЬ ОБЛАДНАНІ ПОНАД 600 ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» продовжує встановлювати прилади обліку теплової енергії у житлових будинках міста. Досвід переконливо свідчить — тепловий лічильник, за умови раціонального використання теплової енергії, дасть змогу полтавцям заощаджувати на опаленні.


Тепловий лічильник – у кожен будинок. Таку мету у 2017 році ставить перед собою «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО». Обладнання будинків приладами обліку – не примха підприємства, а державна політика. До 2018 року в Україні споживачі не зможуть отримувати послуги з централізованого опалення без лічильників – чи то квартирних, чи то загальнобудинкових. Встановити прилади обліку у кожну окрему оселю є можливість лише у новобудовах. У старих же будинках лічильник встановлюють один на всю споруду. Їхня кількість у нашому місті на кінець опалювального періоду сягнула 550. Це – 41% від всього загалу будинків у Полтаві. На цей рік плани у підприємства – не менш амбітні. Ще плюс 600 будинків обладнати приладами обліку теплової енергії.

Роман Кашин, заступник генерального директора зі збуту ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Плани значні, тому, не чекаючи ще закінчення опалювального періоду, підприємство почало їх встановлювати. Погода, яка була в березні та квітні, цьому сприяла. Усі зусилля підприємства задіяні у цьому процесі. Я можу з впевненістю сказати, що всі плани будуть виконані.

З установленням лічильника у будинку визначається відповідальна особа, яка контролює його роботу та може регулювати температуру у будівлі.

Роман Кашин, заступник генерального директора зі збуту ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Наприкінці кожного місяця опалювального періоду знімаються показники лічильників. Вони знімаються за допомогою автоматизованої системи передачі даних, або, в разі її відсутності, – працівником підприємства. Підприємство при встановленні лічильника рекомендує мешканцям визначитися з уповноваженою особою, яка отримує відповідний інструктаж про роботу лічильника, його характеристики.

Через різке зниження температури повітря з 19 квітня у Полтаві частково відновили теплопостачання. В першу чергу – на об'єктах соціальної сфери: у дитячих садках, лікарнях, школах. До житлових будинків опалення надійшло не скрізь, адже деякі котельні вже перебувають у стані ремонту. У «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» кажуть: всі нарахування за послугу опалення за період з 19 квітня будуть відбуватися виключно за фактом надання послуги опалення у конкретному житловому будинку. Зокрема, у житлових будинках, обладнаних приладами обліку теплової енергії – за його показниками, а у решті житлових будинків міста – за даними підприємства та інформацією про наявність опалення у будинку, котра надійде від балансоутримувача житлового будинку.

З середи ж, 26 квітня цього року, у зв'язку з потеплінням цьогорічний опалювальний сезон у Полтаві закінчився вдруге. Залишається сподіватися, що погода більше не підкине подібних сюрпризів, і теплі батареї стануть у нагоді мешканцям нашого міста вже восени.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

За матеріалами:
ПОЛТАВСЬКА ТЕЛЕВІЗІЙНА СТУДІЯ «МІСТО»
Адреса ресурсу:
http://www.misto-tv.poltava.ua/
Адреса матеріалу:
ПЛЮС 600 ЛІЧИЛЬНИКІВ У 2017-ОМУ

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
Упродовж кількох останніх років обласне комунальне підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» втілювало в життя амбітні плани з облаштування житлового фонду міста будинковими тепловими лічильниками. Як це позначилося на обсягах споживання теплової енергії, вартості послуги з опалення і на причинах відмінностей у платіжках за опалення в різних будинках? Про це та інше розповів заступник генерального директора із збуту ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Роман Кашин...
 

КОРИСНО


З 10 травня у зв’язку з підготовкою до наступного опалювального сезону в Полтаві почнуться відключення гарячої води. «Полтаватеплоенерго» розповідає, як за допомогою оновленого сервісу «Мапа комерційного обліку» можна дізнатися, коли очікувати на тимчасові незручності у тому чи іншому житловому будинку нашого міста.

Нагадаємо...
 

Архiв новин

«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30