2020-09-02
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: У питаннях збереження здоров’я дрібниць бути не може!
На фоні погіршення епідеміологічної ситуації у нашому місті та цілої низки антирекордів із захворюваністю пов’язаною з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, «Полтаватеплоенерго» провело дезінфекцію у будівлях структурних підрозділів.
Нещодавно «Полтаватеплоенерго» ініціювало проведення дезінфекції будівель, в яких розміщені структурні підрозділи підприємства. Такі заходи на підприємстві цього року відбуваються вже не в перше.
Особлива увага було приділена тим структурним підрозділам підприємства, де відбувається велике скупчення персоналу або ж, де полтавські теплоенергетики чергують у режимі 24/7. Звичайно, не обійшли увагою і будівлі, де відбувається прийом споживачів.
Дезінфектори у спеціальних захисних костюмах провели розпилення спеціальних дезрозчинів у кабінетах, коридорах, на сходових клітинах, місцях очікувань та зовнішніх прилеглих територій вищезгаданих приміщень.
Загалом, з травня поточного року, після запровадження урядом адаптивного карантину, полтавські теплоенергетики вже встигли звикнути до карантинних обмежень. Звичними стали і збільшена кількість вологих прибирань та перебувати на робочих місцях у захисних масках, температурний скринінг та дезінфекція рук на вході в кожну будівлю.
На сьогодні є всі підстави вважати, що вже завтра — 3 вересня — двері абонентської служби підприємства знову відчиняться для споживачів, проте як і раніше прийом відвідувачів відбуватиметься в умовах адаптивного карантину із суворим дотриманням вимог МОЗ України щодо карантинних обмежень: із обов’язковим температурним скринінгом і обробкою рук при вході, захисними масками та із дотриманням соціальної дистанції.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ЗАКЛИКАЄ
суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів і не наражати себе та своїх близьких на небезпеку, нехтуючи дотриманням елементарних карантинних вимог!
Пресслужба «Полтаватеплоенерго»