«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Як оплатити послуги підприємства он-лайн?

2020-03-23   


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Як оплатити послуги підприємства он-лайн? 

Дистанційна оплата рахунків — це завжди швидко та зручно. Які способи он-лайн розрахунків з підприємством пропонує «Полтаватеплоенерго», читайте у статті нижче.
Платіть за послуги

«Полтаватеплоенерго» уже не раз наголошувало, що своєчасність розрахунків споживачів з підприємством за отримані послуги — це запорука його стабільного функціонування і надійного постачання теплової енергії до осель полтавців та мешканців ще чотирьох райцентрів області. Тож і зараз підприємство звертається до споживачів з проханням не забувати своєчасно оплачувати рахунки за отримане тепло і гарячу воду.

Увага!Звертаємо увагу, що у зв’язку з упровадженням карантину на території України через пандемію коронавірусу та зміною режиму праці банківських установ підприємство не стягуватиме зі споживачів додаткової плати (пені) через прострочення розрахунків. Проте це зовсім не означає, що можна взагалі не платити за теплопостачання. Накопичення боргів може мати сумні для споживача наслідки.

 

 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Як оплатити послуги підприємства он-лайн?

 

 

Тож, щоб не стояти в чергах до кас у банках, радимо споживачам обрати більш зручний спосіб оплати рахунків від «Полтаватеплоенерго» — через платіжні інтернет-системи. Це особливо актуально в умовах карантину, адже дозволяє уникнути людного місця і тим самим зберегти здоров’я. До того ж он-лайн банкінг економить час і кошти платників, бо ж комісійний збір в електронних системах розрахунків або взагалі відсутній, або значно менший, ніж у самому банку. 

Увага!Зверніть увагу, що віднедавна з будь-якої сторінки офіційного сайту «Полтаватеплоенерго» (крім он-лайн сервісів) можна перейти в «Приват24». Кнопка-посилання на цю електронну систему платежів розміщена в правій панелі сайту, під блоком контактних телефонів основних служб підприємства.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Як оплатити послуги підприємства он-лайн?

 

Клікнувши сюди, користувач потрапить на сторінку «Приват24» з уже введеними реквізитами «Полтаватеплоенерго» для оплати рахунку. Споживачу залишиться тільки ввести особовий рахунок і натиснути «Далі». 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Як оплатити послуги підприємства он-лайн?


Сервіс запропонує обрати вид послуги, яку буде оплачувати користувач (централізоване опалення чи постачання гарячої води). 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Як оплатити послуги підприємства он-лайн?

 

На наступній сторінці користувач побачить реквізити «Полтаватеплоенерго», номер особового рахунку з можливістю редагування цих даних та назву обраної послуги. Нижче буде розміщене прізвище, ім’я та по батькові особи, на яку зареєстрований особовий рахунок, поле для вводу адреси споживача, період оплати, посилання для передачі показників лічильників, призначення платежу і поля для вводу суми оплати та реквізитів платіжної картки. Заповнивши всі поля, користувач може додати платіж у кошик і підтвердити його. 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Як оплатити послуги підприємства он-лайн?

 

Користувач може ввійти в систему «Приват24», ввівши свій логін та пароль, і це дозволить йому не набирати вручну номер картки, дату її дії та CVV-код, а просто обрати потрібну картку, клікнувши на її зображенні. 


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Як оплатити послуги підприємства он-лайн?


Щоб оплатити рахунок від «Полтаватеплоенерго» через «Особистий кабінет споживача», необхідно здійснити 6 простих кроків:

Крок 1. Зайдіть на сайт «Полтаватеплоенерго».

Крок 2. Зайдіть на сторінку сервісу «Особистий кабінет споживача».

Крок 3. Увійдіть у сервіс.

Крок 4. У нижньому правому куті побачите, скільки маєте сплатити, і варіанти платіжних систем. Оберіть, наприклад, «Приват24».

Крок 5. Введіть свій пароль та логін сервісу «Приват24».

Крок 6. Натисніть кнопку «Підтвердити» і виконуйте далі вказівки сервісу.

Так само «Особистий кабінет» перенаправить користувача і на сайт платіжного сервісу Portmone.com, який представлений тут поряд з «Приват24». Увійшовши або зареєструвавшись у ньому, споживач має спершу обрати в розділі меню «Каталог послуг» пункт «Комунальні послуги». Далі в поле пошуку слід ввести «Полтаватеплоенерго», і система автоматично завантажить усі розрахункові реквізити підприємства. Споживачеві залишається тільки ввести номер особового рахунку та номер платіжної картки і натиснути кнопку «Оплатити».

Третій сервіс, через який можна оплатити послуги «Полтаватеплоенерго» — EasyPay. Процес такий самий, як і в Portmone.com, необхідно просто уважно виконувати всі дії, які пропонує система.

Тож, шановні споживачі, обирайте будь-який зручний для себе спосіб дистанційної оплати послуг «Полтаватеплоенерго». Дбайте про своє здоров’я та вчасно розраховуйтесь за централізоване опалення і постачання гарячої води. А ми потурбуємось, щоб ці послуги були якісними і безперебійно надходили до ваших осель.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Здається, лише нещодавно завершився опалювальний період, а вже майже до екватора добігає ремонтна кампанія з підготовки до наступного. Тож, у яких умовах полтавські теплоенергетики готуються до наступної зими, про це і багато іншого —у нашому матеріалі нижче. 
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Розрахунки споживачів з підприємством покращилися, однак загальна заборгованість населення зросла

Після затяжної весни, нарешті прийшло довгоочікуване літо із його обов’язковими атрибутами — спекою, відпустками та відпочинком на лоні природи. Проте полтавські тепловики гарно пам’ятають: після швидкоплинного літа прийде похмура осінь, а з нею і новий опалювальний сезон, до якого обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» має бути повністю готовим ще наприкінці літа. А для якісної підготовки до зими та виконання повного обсягу запланованих заходів, конче необхідне і належне фінансування підготовчої кампанії. Тож на обласному комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго» підбивають фінансові підсумки платіжної дисципліни споживачів послуг. То як полтавці розраховувалися за спожиті послуги з теплопостачання та як це впливає на роботу підприємства в цілому?..
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 

Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді в статті нижче. 

Уже четвертий рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2020-2021 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram .

КОРИСНО


Сьогодні завершився опалювальний період 2020-2021рр. І щоб наступний опалювальний сезон також пройшов без позаштатних ситуацій, працівникам «Полтаватеплоенерго» необхідно у міжопалювальний період підготувати теплове господарство до роботи взимку. А для того, щоб провести весь комплекс робіт, щороку доводиться зупиняти котельні, теплогенераторні, центральні теплові пункти і насосні на короткий період. Графіки зупинок — у статті нижче.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Попри те, що опалювальний період 2020-2021рр. завершився лише сьогодні, «Полтаватеплоенерго» уже спланувало і погодило з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до роботи впродовж наступної зими у Полтаві, а також Карлівці, Машівці, Решетилівці і Котельві, де підприємство надає послуги. І тут без зупинки котелень ніяк не обійтися... Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

12 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2020-2021 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів, аби обласний і чотири районних центри Полтавщини, мешканці яких отримують послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, залишалися з комфортом навіть у найлютіші морози. Міжопалювальний сезон — це насамперед час, коли необхідно перевірити на надійність усі виробничі потужності. Для «Полтаватеплоенерго» це напружений період, що вимагає від працівників і концентрації уваги, і прискіпливості, і наполегливості в ліквідації потенційних несправностей. А для споживачів цей час пов’язаний із традиційними короткочасними незручностями через відсутність централізованого постачання гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.