«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: В «Особистому кабінеті споживача» можна зареєструвати кілька особових рахунків на один e-mail

2019-08-13  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
В «Особистому кабінеті споживача» можна зареєструвати кілька особових рахунків на один e-mail
 
Донедавна «Особистий кабінет споживача» дозволяв зареєструвати лише один особовий рахунок на одну електронну адресу. Зараз ситуація змінилася і споживач має змогу контролювати кілька особових рахунків з одного акаунта в «Особистому кабінеті».
Реєстрація кількох особових рахунків в

Цілодобовий он-лайн сервіс «Особистий кабінет споживача» офіційного сайту «Полтаватеплоенерго» вже завоював чимало прихильників. Адже він пропонує широкий спектр можливостей: тут можна переглянути рахунки за послуги підприємства і замовити їх доставку на електронну скриньку, оплатити спожиті послуги он-лайн, передати показники, з’ясувати термін повірки індивідуальних лічильників, дистанційно звернутися до фахівців підприємства із запитанням, записатися на прийом в абонентську службу тощо.

Однак іще донедавна для користувачів сервісу існувала деяка незручність: на одну електронну адресу можна було зареєструвати лише один особовий рахунок. І ті споживачі, хто контролює кілька особових рахунків, змушені були створювати по кілька електронних скриньок, щоб з їхньою допомогою отримати доступ до акаунта в «Особистому кабінеті».

Коли на початку цього року «Особистий кабінет споживача» оновився, у користувачів з’явилася можливість реєструвати по кілька особових рахунків на одну електронну адресу. Це досить зручно, адже для контролю всіх особових рахунків достатньо лише увійти на сервіс і перемикатися між рахунками, обираючи їх із випадаючого списка, замість того, щоб кожного разу виходити з облікового запису і заходити на інший.

Отже, щоб зареєструвати додатковий особовий рахунок в «Особистому кабінеті споживача», необхідно виконати такий алгоритм дій:

Крок 1. Зайдіть на офіційний сайт «Полтаватеплоенерго».
Крок 2. Увійдіть у сервіс «Особистий кабінет споживача», увівши логін та пароль.
Крок 3. Наведіть курсор на розділ «Додатково» та оберіть опцію «Запит на реєстрацію».

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: В «Особистому кабінеті споживача» можна зареєструвати кілька особових рахунків на один e-mail


Крок 4. У вікні, що відкриється, обов’язково введіть номер особового рахунку, який ви хочете приєднати до вже існуючого облікового запису.
Крок 5. Введіть суму останнього платежу з урахуванням часу, необхідного банкові для перерахунку коштів.

Увага!
 
Зверніть увагу, що банки перераховують кошти підприємству протягом кількох робочих днів після дати оплати. Тому, можливо, необхідно буде ввести суму передостанньої оплати.
 

Крок 6. Якщо потрібно додати коментар до внесених відомостей, скористайтесь полем «Повідомлення».
Крок 7. Натисніть «Надіслати запит».

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: В «Особистому кабінеті споживача» можна зареєструвати кілька особових рахунків на один e-mail


Увага!Зверніть увагу, що цей алгоритм можна застосовувати лише тоді, коли особовий рахунок, який буде додаватися до вже існуючого акаунта, реєструється в «Особистому кабінеті» вперше. Якщо ж ви вже маєте кілька особових рахунків, зареєстрованих на різні електронні адреси, вам слід спершу обрати з них один — основний, яким будете послуговуватись при вході до «Особистого кабінету», а решту облікових записів — деактивувати. Для цього необхідно в довільній формі і будь-яким зручним способом (наприклад, через сервіс «Надіслати нам листа» або повідомленням на електронну скриньку abon@pte.poltava.ua) відправити заявку на деактивацію облікового запису. Через деякий час ви отримаєте підтвердження деактивації на електронну адресу, з якої надсилали заявку. Тільки після цього можна реєструвати додатковий особовий рахунок в основному акаунті «Особистого кабінету споживача».

Якщо повідомлення про деактивацію облікового запису не надходить, перевірте папку «Спам». Швидше за все, лист загубився там, оскільки ваш поштовий сервіс розцінив лист від «Полтаватеплоенерго» як потенційно небезпечний. Так інколи трапляється через значні обсяги кореспонденції, що розсилаються з однієї поштової адреси підприємства. Знайдіть лист, позначте його як «Не спам» і додайте електронну скриньку abon@pte.poltava.ua до своєї адресної книги. 

«Особистий кабінет споживача»— це цілодобовий он-лайн сервіс, зручний та інформативний для кожного користувача.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

 АКТУАЛЬНО

 Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» у м. Полтаві на постійну роботу запрошує:


   — слюсаря–ремонтника; 
   — слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;
   — асфальтобетонника;
   — муляра;
   — електрозварника ручного зварювання;
   — електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;
   — майстра служби головного енергетика;
   — машиніста крана автомобільного;
   — водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е;
   — інженера служби контролю за збутом теплової енергії;
   — оператора котельні.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532)510-427, (0532)510-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.

Адміністрація ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Змінився порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року, відповідно до Закону України від 09.11.17 №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Цьогоріч опалювальний сезон у Полтаві розпочався 28 жовтня, найпізніше за останні роки. Проте 2019 рік виявився багатим на погодні сюрпризи: на зміну аномально теплому жовтню прийшов листопад, який також характеризується високими денними температурами зовнішнього повітря. І хоча +10–13°С восени й навесні відчуваються по-різному, варто частіше замислюватись про скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків у нашому місті. Це і перебування в оселях зробить комфортнішим, й істотно заощадити на опаленні дозволить. Про можливість регулювання обсягів споживання теплової енергії на опалення житлових будинків ми поспілкувалися із заступником генерального директора із збуту «Полтаватеплоенерго» Романом КАШИНИМ... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.


 
 
 
Полтавські теплоенергетики спільно з Державною виконавчою службою продовжують роботу з примусового стягнення заборгованості зі споживачів послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. Цього разу вирушили в рейд по боржниках разом з державними виконавцями Київського району. Питання до містян – ті самі: стосуються оплати рахунків за використане тепло...

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують: сценарій стягнення заборгованості через суд небажаний ні для підприємства, ні для споживачів. Адже в результаті до суми боргу додаються ще й інфляційні витрати за весь час прострочення, 3% річних і судовий збір. І все це збільшує суму оплати споживача до 30%. Тому вчасно розраховуватися за отримані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води - найкращий спосіб не допустити виникнення заборгованості. Якщо ж уникнути заборгованості все-таки не вдалося, полтавські теплоенергетики рекомендують не доводити справи до суду варто і знайти шляхи ліквідації боргу якнайшвидше.Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

ОФІЦІЙНО