«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» У СМАРТФОНІ: Як оплатити рахунок підприємства он-лайн?

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2020-11-11  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» У СМАРТФОНІ:
ЯК ОПЛАТИТИ РАХУНОК ПІДПРИЄМСТВА ОН-ЛАЙН?

Чимало споживачів послуг «Полтаватеплоенерго» надають перевагу дистанційним способам оплати рахунків. Особливо актуальною така можливість стала у період цьогорічних карантинних обмежень через протидію поширенню COVID-19 та зараз, коли Полтава перебуває у «червоній» карантинній зоні. Підприємство створило всі умови для проведення розрахунків за вже отримані споживачами послуги шляхом он-лайн платежів.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» У СМАРТФОНІ: Як оплатити рахунок підприємства он-лайн?

Уже зараз полтавці, які користуються послугами «Полтаватеплоенерго» і зареєстровані в «Особистому кабінеті споживача», мають змогу ознайомитися з рахунками за жовтень. Адже щойно абонентська служба підприємства завершує нарахування за спожиті послуги, рахунки в електронному вигляді потрапляють до «Особистого кабінету» (https://abon.te.pl.ua/) і доступні для перегляду або завантаження. До решти споживачів рахунки мають надійти до 20 листопада поштою.

Щоб не стояти в чергах до кас у банках, немало споживачів «Полтаватеплоенерго» і раніше обирали для себе зручніший спосіб оплати рахунків від підприємства — через платіжні інтернет-системи. А зараз, у період коли Полтава перебуває у «червоній» карантинній зоні через протидію поширенню COVID-19, підприємство усіляко підтримує прагнення полтавців економити свій час і кошти, адже комісійний збір через он-лайн банкінг або взагалі відсутній, або значно менший, ніж у самому банку. Тож споживачі мають на вибір кілька способів розрахунку за отримані послуги.

Як уже згадувалося, на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» діє цілодобовий он-лайн сервіс «Особистий кабінет споживача» (http://abon.te.pl.ua/). Тут не тільки можна ознайомитися з розміром нарахувань за певний розрахунковий період, а й, власне, здійснити оплату. У сервісі представлені дві платіжні системи: «Приват24» та Portmone.com

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» У СМАРТФОНІ: Як оплатити рахунок підприємства он-лайн?

Щоб оплатити рахунок від «Полтаватеплоенерго» через «Особистий кабінет споживача», необхідно здійснити 6 простих кроків:

Крок 1. Зайдіть на сайт «Полтаватеплоенерго».


Крок 3. Увійдіть у сервіс.

Крок 4. У нижньому правому куті побачите, скільки маєте сплатити, і варіанти платіжних систем. Оберіть, наприклад, «Приват24».

Крок 5. Введіть свій пароль та логін сервісу «Приват24»;

Крок 6. Натисніть кнопку «Підтвердити».

Так само «Особистий кабінет» перенаправить користувача і на сайт платіжного сервісу Portmone.com. Увійшовши або зареєструвавшись у ньому, споживач має спершу обрати в розділі меню «Каталог послуг» пункт «Комунальні послуги». Далі в поле пошуку слід ввести «Полтаватеплоенерго», і система автоматично завантажить усі розрахункові реквізити підприємства. Споживачеві залишається тільки ввести номер особового рахунку та номер платіжної картки і натиснути кнопку «Оплатити».

Крім перших двох платіжних систем, представлених в «Особистому кабінеті споживача», послуги «Полтаватеплоенерго» можна оплатити і через сервіс EasyPay. Процес такий самий, як і в Portmone.com, необхідно просто уважно виконувати всі дії, які пропонує система.

Який би спосіб оплати не обрав споживач, головне, щоб він розраховувався за отримані послуги підприємства своєчасно та в повному обсязі. Адже відповідальне ставлення до розрахунків гарантує безперебійне отримання якісних послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Увага!Окремо хочемо звернути увагу на те, що із заборгованістю споживачів послуг підприємства в розрізі адрес житлових будинків та зазначенням переліку осель із найбільшими боргами можна ознайомитися у цілодобовому он-лайн сервісі «Мапа комерційного обліку» (http://te.pl.ua/gmap.html) офіційного сайту підприємства (http://te.pl.ua/). Дані на мапі відповідають стану розрахунків на початок цьогорічного опалювального періоду.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» У СМАРТФОНІ: Як оплатити рахунок підприємства он-лайн?


Бережіть себе та своїх рідних,
а ми подбаємо про комфорт і затишок у ваших оселях!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Здається, лише нещодавно завершився опалювальний період, а вже майже до екватора добігає ремонтна кампанія з підготовки до наступного. Тож, у яких умовах полтавські теплоенергетики готуються до наступної зими, про це і багато іншого —у нашому матеріалі нижче. 
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Розрахунки споживачів з підприємством покращилися, однак загальна заборгованість населення зросла

Після затяжної весни, нарешті прийшло довгоочікуване літо із його обов’язковими атрибутами — спекою, відпустками та відпочинком на лоні природи. Проте полтавські тепловики гарно пам’ятають: після швидкоплинного літа прийде похмура осінь, а з нею і новий опалювальний сезон, до якого обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» має бути повністю готовим ще наприкінці літа. А для якісної підготовки до зими та виконання повного обсягу запланованих заходів, конче необхідне і належне фінансування підготовчої кампанії. Тож на обласному комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго» підбивають фінансові підсумки платіжної дисципліни споживачів послуг. То як полтавці розраховувалися за спожиті послуги з теплопостачання та як це впливає на роботу підприємства в цілому?..
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 

Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді в статті нижче. 

Уже четвертий рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2020-2021 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram .

КОРИСНО


Сьогодні завершився опалювальний період 2020-2021рр. І щоб наступний опалювальний сезон також пройшов без позаштатних ситуацій, працівникам «Полтаватеплоенерго» необхідно у міжопалювальний період підготувати теплове господарство до роботи взимку. А для того, щоб провести весь комплекс робіт, щороку доводиться зупиняти котельні, теплогенераторні, центральні теплові пункти і насосні на короткий період. Графіки зупинок — у статті нижче.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Попри те, що опалювальний період 2020-2021рр. завершився лише сьогодні, «Полтаватеплоенерго» уже спланувало і погодило з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до роботи впродовж наступної зими у Полтаві, а також Карлівці, Машівці, Решетилівці і Котельві, де підприємство надає послуги. І тут без зупинки котелень ніяк не обійтися... Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

12 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2020-2021 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів, аби обласний і чотири районних центри Полтавщини, мешканці яких отримують послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, залишалися з комфортом навіть у найлютіші морози. Міжопалювальний сезон — це насамперед час, коли необхідно перевірити на надійність усі виробничі потужності. Для «Полтаватеплоенерго» це напружений період, що вимагає від працівників і концентрації уваги, і прискіпливості, і наполегливості в ліквідації потенційних несправностей. А для споживачів цей час пов’язаний із традиційними короткочасними незручностями через відсутність централізованого постачання гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.