«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Маємо підсумки трьох періодів опитування щодо термінів завершення опалювального періоду у Полтаві!

2021-04-07  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Маємо підсумки трьох періодів опитування щодо термінів завершення опалювального періоду у Полтаві!

Традиційно у квітні містяни починають активно обговорювати, чи вже досить тепло аби завершувати у житловому секторі Полтави опалювальний сезон? Тож, аби узагальнити думки містян із цього питання, «Полтаватеплоенерго» започаткувало нову традицію — проводити опитування. Нагадаємо, починаючи із 3 квітня поточного року на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» усі охочі могли висловити свою думку, з приводу питання про доцільність вже зараз завершувати у Полтаві опалювальний сезон. На сьогодні вже відбулися три періоди опитування, яке мало виключно консультаційний характер. Як же голосували полтавці читайте у нашому матеріалі.

За підсумками трьох періодів голосування, яке цьогоріч започаткували на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго», щодо доцільності вже зараз завершувати опалювальний період у Полтаві, маємо наступну статистику.

В перший період, а саме упродовж суботи та неділі, 3 і 4 квітня поточного року, 69% полтавців висловились за відключення опалення, 31% дали на це питання негативну відповідь.

У другий період, упродовж понеділка, 5 квітня, думки містян розділились таким чином: 63% від усіх опитаних дали позитивну відповідь, а 37% проголосували проти завершення опалювального сезону саме зараз. 

У третьому періоді — у вівторок, 6 квітня, думки полтавців щодо доцільності вже зараз закінчувати опалювальний період поділилися чітко навпіл: 50%за відключення опалення і стільки ж — проти.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Маємо підсумки трьох періодів опитування щодо термінів завершення опалювального періоду у Полтаві!


 Нагадаємо: згідно з чинним законодавством передбачено, що підставою для завершення опалювального періоді є температурний режим зовнішнього повітря. Зокрема, необхідно аби протягом 3 діб поспіль середньодобова температура зовнішнього повітря перевищувала показник у +8°C. До слова, за даними метеорологів, середньодобові температури у обласному центрі за останні кілька діб складали:
3 квітня (субота) — +5,9°C;
4 квітня (неділя) — +6,2°C;
5 квітня (понеділок) — +5,3°C;
6 квітня (вівторок) — +7,1°C.

Та, не зважаючи на те, що середньодобова температура зовнішнього повітря у Полтаві, навряд чи втримається протягом трьох діб поспіль у межах законодавчої визначеної норми, міська влада все ж може піти на такий крок і ухвалити рішення про вимкнення опалення у Полтаві, враховуючи думку містян, спираючись на прогнози синоптиків на найближчі дні та задля економії коштів споживачів послуги. І таке рішення може бути ухвалене вже сьогодні, 7 квітня, на засіданні виконкому Полтавської міської ради.

Звертаємо увагу! Завершення опалювального періоду для житлового фонду Полтави, зовсім не означає, що подачу тепла буде припинено до об’єктів соціальної інфраструктури міста, а саме: дитячих садочків, шкіл, медичних установ, тощо. Ці заклади будуть опалюватись і надалі, поки не підвищиться температура зовнішнього повітря і вони не дійдуть висновку, що опалення їм вже не потрібне.

В подальшому, задля узагальнення думки полтавців щодо знакових подій, які стосуватимуться одночасно життя міста і підприємства, «Полтаватеплоенерго» буде влаштовувати подібні опитування і надалі.

Сподіваємося, що практика проведення опитувань, приживеться і стане традиційною!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram , Viber  чи Telegram .

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 


Перша половина поточного опалювального періоду охарактеризувалась не лише найхолоднішими за кілька останніх років зимовими місяцями, а й істотними стрибками температури зовнішнього повітря упродовж календарної зими. Саме такі обставини спонукали більшість громад житлових будинків нашого міста замислитись про скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків. Про чинники, що дозволять зменшити розмір платіжки за опалення читайте у нашому матеріалі.

Опалювальний сезон 2020-2021 рр. розпочався в Полтаві 22 жовтня. Проте він вже виявився багатим на погодні сюрпризи: на зміну аномально теплому листопаду прийшли зимові місяці, які, на відміну від минулорічних, виявилися по-зимовому прохолодними. Та навіть у холодні місяці поточного опалювального періоду природа раз по разу випробовувала полтавців різкими стрибками температури зовнішнього повітря не характерними для наших кліматичних умов. 

Саме ці обставини спонукали більшість громад житлових будинків нашого міста замислитись про пошук шляхів заощадження на вартості опалення, без погіршення якісних показників опалення в приміщеннях житлового будинку. То які чинники необхідно враховувати аби і перебування в оселях зробить комфортним, і на опаленні заощадити?..

А ви вже готові до раціонального користування теплом у побуті?..Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Сьогодні завершився опалювальний період 2020-2021рр. І щоб наступний опалювальний сезон також пройшов без позаштатних ситуацій, працівникам «Полтаватеплоенерго» необхідно у міжопалювальний період підготувати теплове господарство до роботи взимку. А для того, щоб провести весь комплекс робіт, щороку доводиться зупиняти котельні, теплогенераторні, центральні теплові пункти і насосні на короткий період. Графіки зупинок — у статті нижче.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Попри те, що опалювальний період 2020-2021рр. завершився лише сьогодні, «Полтаватеплоенерго» уже спланувало і погодило з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до роботи впродовж наступної зими у Полтаві, а також Карлівці, Машівці, Решетилівці і Котельві, де підприємство надає послуги. І тут без зупинки котелень ніяк не обійтися... Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

У зв’язку з зафіксованими новими випадками захворювання на COVID-19 серед працівників підприємства, та з метою запобігання поширення вірусу насамперед серед відвідувачів, із середи, 10 березня поточного року, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» тимчасово призупиняє прийом споживачів...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.